picture

RIMMEL SHOPPING BRATISLAVA 2015 - Laura s maminkou

Tohtoročný Rimmel Shopping si užívala Rimmelka Laura so svojou maminkou. Obe prišli z malého mestečka asi 30km od Žiliny. Celodenné hýčkanie a shopping si obe užívali s úsmevom. Zmena tento krát nebola radikálna, ale viac prirodzená. Pozrite sa, ako celý Rimmel shopping prebiehal!

picture

VLASY Laura

Laura sa zverila do rúk kaderníka Jula Hospodára zo Štúdia krásy Pierot v Bratislave. Laura bola pre akúkoľvek zmenu, ale kaderník Julo sa rozhodol zvoliť prirodzenú cestu a dlhé vlasy ozdraviť a jemne presvetliť. Laura mala pred premenou tmavšie hnedé vlasy, ktoré kaderník Julo premelíroval technikou balayage. Tato technika umožní premelírovať vlasy pomocou špeciálneho hrebienku a na voľnom vzduchu, takže už žiadne zdĺhavé balenie pramienkov do alobalu. Hlavnou výhodou tejto techniky je jej prirodzený výsledok. Zosvetlenie vlasov vyzerá ako od slniečka. Pred premenou mala Laura veľmi dlhé vlasy, ktoré jej kaderník skrátil cca o 10 cm, aby vlasy oživil a zbavil poškodených a rozštiepených končekov. Potom vlasy jemne zostrihal, aby pôsobili plasticky. Na záver kaderník vlasy vyfúkal cez guľatú kefu a konce natočil kulmou, aby účesu dodal objem. Výsledok je krásne prirodzený a Lauru nová farba a strih krásne rozžiarili Maminka Jana Maminka Jana sa nechala hýčkať kaderníkom Paľom Závadským zo Študia krásy Pierot v Bratislave.

picture
picture
picture

Maminka mala pred premenou dlhšie vlasy po ramena, ktoré boli veľmi tmavé a robili Janu bledou a staršou. Maminka má rovnako ako Laura veľmi jemné a priľahlé vlasy, preto bolo hlavnou úlohou dodať jej vlasom tvar a objem. Hlavným prianím bolo vlasy upraviť, ale nie radikálnou zmenou. Kaderník Paľo premelíroval vlasy s nádychom do gaštanovo-červenej farby. Pri korienkoch vlasy viac stmavil a konce zosvetlil melírom. Vlasy ďalej skrátil do dlhšieho mikáda a konce začistil prestrihal.Vlasová premena sa u maminky Jany naozaj podarila a paní Jana vyzerá v novom účese elegantne a mlado.

picture
picture
picture
picture

LÍČENIE

Laura

picture
picture
picture
picture

Vizážistka Janka najprv použila hydratačnú podkladovú bázu Lasting Finish, ktorá dokonale pripraví pleť na aplikáciu make-upu. Potom ešte Janka natrela Laure pery hydratačným balzamom Kate. Nakoľko má Laura zmiešanú pleť, zvolila vizážistka ľahký make-up so stredným krytím Lasting Finish Nude, v odtieni 100. Tento make-up pleť zjednotí a vytvorí dlhotrvajúci prirodzený vzhľad. Kruhy pod očami Janka zakryla korektorom Match Perfection, ktorý nielen zakryje, tmavé kruhy, ale tiež krásne rozjasní okolie očí. Na záver vizážistka zafixovala pleť púdrom Lasting Finish, v odtieni 001. Na líčka naniesla Janka lícenku Lasting Finish, v odtieni 190. Líčenie očí začala Janka najprv nanesením Scandal´Eyes Shadow Stick očného tieňa v ceruzke, v odtieni 002, na celé pohyblivé viečko. Potom viečko postupne vytieňovala pomocou Magnf´eyes Mono očného tieňa, v hnedom odtieni 003 a paletkou Glam´Eyes Quad v odtieni 002. Tmavšie tiene Janka naniesla na vonkajší okraj horného viečka a pozdĺž linky spodných rias, aby dodala očiam hĺbku. Na rozjasnenie naniesla svetlé tiene z paletky smerom od vnútorného kútika do stredu viečka. Potom zvýraznila hornú linkou automatickou ceruzkou Exaggerate. v odtieni 262 a spodnú vnútornú linku béžovou ceruzkou Exaggerate v odtieni, 213. Pre extra zvýraznenie, vykreslila Janka hornú linku ešte pomocou Scandaleyes gélovej linky. Na záver vizážistka naniesla riasenku Wonder´full Wake me up, ktorá dodá objem a doširoka otvorí oči. Obočie Janka zvýraznila a upravila pomocou setu na obočie Brow This Way. Na záver vizážistka nalíčila pery tmavým výrazným rúžom Lasting Finish by Kate Matte, v odtieni 107, ktorý aplikovala štetčekom pre perfektný výsledok.

Maminka Jana

picture
picture
picture

U Jany začala vizážistka Janka podkladovou bázou Fix & Protext, ktorá pleť hydratuje a ochráni a pred vonkajšími vplyvmi. Potom použila make-up Match Perfection s vylepšenou textúrou, ktorý pleť hydratuje a dokonalo zjednotí. Tento make-up sa dokonalo prispôsobí pleti a zanechá ju zjednotenú, krásnu a hebkú. Na kruhy pod očami a na rozjasnenie Janka opäť použila Match Perfection korektor, v odtieni 030. Make-up vizážistka zafixovala dlhotrvajúcim púdrom Lasting Finish 2 v 1, v odtieni 003 a namiesto lícenky, vytieňovala lícne kosti bronzérom Natrural Bronzer v odtieni 022. Obočie vizážistka dokreslila ceruzkou na oočie Professional, v odtieni 002. Chĺpky učesala do požadovaného tvaru pomocou malej kefky na viečku ceruzky. Na celé pohyblivé viečko vizážistka naniesla očný tieň v ceruzke Shadow Stick, v zlatistom odtieni 002. Potom použila automatickú ceruzku na oči Exaggerate, vo fialovom odtieni 271. Ceruzku Janka naniesla do vonkajšieho kútika namiesto očného tieňa a jemne ju rozotrela do stratena. Na zjemnenie farebných prechodov, Janka použila Magnif´eyes Quad 022 tesne pod obočie. Hornú linku Janka orámovala automatickou ceruzkou na oči Exaggerate, v odtieni 262. Spodnú vonkajšiu linku vizážistka vykreslila ceruzkou Exaggerate vo fialovom odtieni a spodnú vnútornú linku béžovým odtieňom 213, ktorý oko optický otvorí. Riasy vizážistka zvýraznila a natočila riasenkou Supercurler 24H. Táto objemová špirála obsahuje inovatívny polymér, ktorý riasy nadvihne a dodá im dlhotrvajúci efekt „trvalé“. Na záver vizážistka použila hydratačný rúž Moisture Renew, v odtieni 180, ktorý na Jane vyzerá veľmi elegantne.

picture
picture
picture
picture

Mrkněte na video, jak si svůj den Laura s maminkou užily :)

ZMENA PREBEHLA V SALÓNE

Štúdio krásy Pierot Eurovea

WEB SALÓNU

www.pierot.sk

ADRESA Salónu

Eurovea Shopping CenterPribinova 8, Bratislava

MENO KADERNÍKA

Laura: kaderník Julo Hospodár

Maminka Janka: kaderník Paľo Závadský

MENO VIZÁŽISTKY

Janka Kyselicová